ismail TOSUN
loading...

Sigara içenler nasıl bir diş macunu kullanmalı?

Sigara içenler nasıl bir diş macunu kullanmalı?

Sigara içenlerde diş lekeleri daha fazla, nikotin lekeleri daha fazla olduğu için hastalar bundan çok rahatsız olup daha fazla beyazlatıcı ajan, aşındırıcı ajan kullanan diş macunlarına yönelmektedir. Fakat hekimler bunu çok fazla tavsiye etmiyorlar. Tabiki sigarayı bırakmak en ideali ama bıraklamıyorsa rutin yapılan diş bakımı dışında fırçalamak olabilir diş ipi kullanmak olabilir bu tip aşındırıcı ajnlara yönelmeyi hekimler tavsiye etmiyorlar. Çünkü ben dişin üzerindeki lekeyi temizleyim derken dişlere çok fazla zarar veriliyor, aşındırılıyor, diş hassasiyeti artıyor yine diş hekimiyle sürekli bağlantı halinde kalmak zorunda kalıyoruz. O yüzden de hekimlerin tavsiyesi rutin diş bakımı yaptırmak, 6 ay veya 1 sene aralığında da dişleri temizletmek gerekiyor.

Sigara ve sigara ürünlerinin etkisini elektronik sigara ile azaltabilir hatta elektronik sigara ile sigarayı tamamen kökten çözüm olarak bırakabilirsiniz.

Elektronik sigara ürünlerini kargo ile Ankara, izmir, Antalya, istanbul gibi büyük şehirlerde bulabilirsiniz fakat anadoluda bir çok şehir henüz elektronik sigara ile tanışmamış durumda bu ürünleri aşagıdaki site vasıtası ile kargolar ile gönderimiz sağlanmaktadır.

Antalya ve çevre illerinde elektronik sigara siparişlerinin kargo süresi 2 gün olarak değerlendirilmiştir. Elektronik sigara antalya
izmir kargo süresi 3 gündürElektronik sigara izmir
Ankara ve kenar şehirlerine elektronik sigara siparişlerinin kargo süresi sadece iki gündür.Elektronik sigara ankara
istanbul içi elektronik sigara siparişleri öyleden önce sipariş verilirse aynı gün teslim edilir.Elektronik sigara istanbul