İkizler Burcunun Özel Taşları Nelerdir

İkizler Burcunun Özel Taşları Nelerdir ?

İkizler Burcuna Ait Taşlar Nelerdir?

İkizler burcunun üç tane önemli taşı var. Akik, turkuaz ve rose kuvars. Rose kuvarstan başlayalım isterseniz. Kuvars ailesinden bir taş bu. Pembe renkli bir taş. Bu pembe kuvarsı kişiler birbirine verdiği zaman sevgililer birbirleri arasında bir bağ olduğuna inanıyorum ve çok eskiden beri birbirlerini seven kişiler birbirlerine pembe kuvars hediye ederlermiş. Bu sevginin taşı pozitif bir duygu veriyor kişiye, eğer böyle bir gerginlik stres varsa o kişide pozitif duygudan ötürü sevgiliye yaklaştırıyor. Bu karşısındaki insanı tolere etmeye anlama duygusu veriyor.

İkinci taşımız ikizler burcunun akik. Kırmızı akiği özellikle ben öneriyorum. Kırmızı akik kalsedon dediğimiz aynı zamanda o familyadan bir taş. Kalsedon da kullanabilir ikizler burcu. Kalsedonun kanla ilişkisi olduğu için çok eskiden beri burun kanamaları, ani kanamalarda tabi o zaman tıp böyle ilerlememiş durumda kullanılırmış ve hemoglobini fazlalaştıran bir taş. Akik taşımız nazara karşı çok etkili firuze gibi nazara karşı çok etkili. Bunu iten bir taş aynı zamanda iyi talihi , şansı çağrıştıran üstünüze çeken bir taş.

İkizler burcunun son taşı turkuaz. Diğer adıyla firuze dediğimiz taş. Bu taşta mavi, yeşil ve koyu yeşil olabilir. İyi talihi çağrıştırır. Kötü enerjiyi defeder. Özellikle nazar için çok eskiden beri kullanılan bir taş. Antik bir taş. Çok eski çağlardan beri biliniyor ve çok eskiden herkesin bir firuzesi var. Kralların, kraliçelerin bu mesela savaşa giden kişiler üzerine kalkanların üzerine çok firuze kullanılmıştır. Bunun sebebi de bir ölüm olmasın iyi şans olsun kötü şans olmasın diye kalkanların, mızrakların üstüne çok kullanılmıştır. İkizler grubu firuzeyi mutlaka böyle bir boynunda taşımalı kolye olarak yalnızca

0 thoughts on “İkizler Burcunun Özel Taşları Nelerdir

  1. selam ben elif boğa burcuyum yuslekenim ikizler ay burcum ise yay.eşim kova yukseleni oğlak ay burcu oğlak:) e7ok farklı bir kombinasyon oldu evliyim eşimi e7oook seviyorum bazen anlaşıyoruz bazende ayrı fikirlerde oluyoruz ama yıne ortak bi nokta buluyoruz.kova boğa heep zor diyorlar ama fikir veren yok yaaa.bana yorumlarınızı yazmanızı e7ok isterim.kova erkeğini hep araştırıyorum bizim ilişkimize yorum yapmak isterseniz sevinirim:)).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir