ismail TOSUN
loading...

Balık Burcunun Özel Taşları Nelerdir?

Balık Burcunun Taşları Nelerdir?

Balık burcunun değerli taşları ametist, firuze, pembe kuvars. Balık burcu su grubu. Hassas insanlar bunlar, hayal dünyaları geniş dolayısıyla böyle uçuk taşlara meraklıdırlar. Yani onların taşları biraz uçuk olmalı, hayallerini tetiklemeli ve öyle bir  güçleri var ki hayal kurarlar ama onları da hayalle çekim yasasıyla üstlerine çekerler ve birebirde yaşamaya sahip olabilirler. Ametist mor, açık mor ve koyu mor olabilir. Bunu kolye olarak taşımamız çok sağlıklı olur. Kolyeyi rose kuvarsla beraber karıştırarak boynumuzda taşırsak süper.

İkinci taşımız rose kuvars .Yine kuvars ailesinden çok önemli bir taş. Balığa çok yararı olabilecek bir taş. Sevgi taşı olduğu için mutlaka üzerinde taşımalı, bulunduğu ortamda taşımalı hayal dünyasını tetikleyeceği için de rose kuvarsı hem kolye olarak taşıyabilir – bilezik ve yüzük olarak önermiyorum – kolye olarak taşıyabilir bu sıkma naturalize edilmiş bir pembe kuvarsta olabilir ve yahutta kendi ortamında yatak odası olmamak kaydıyla rahatlıkla pozitif enerji için kullanabilir. Sevgi ortamıda çoğalır. Özellikle boşanma arifesine gelmiş kişilerin hanım olsun erkek olsun ben rose kuvarsla tanışmalarını istiyorum. Rose kuvars aldıkları zaman boşanmaktan vazgeçebilir.

Firuze taşı balık için olmazsa olmaz taşlardan biri. Bu çok eski ve antik bir taş. Kolye olarak kullanabiliriz. Yalnızca bileklik veya yüzük olarak öneriyorum. Kolye olarak boğaz şakrası hizasında taşıyabiliriz. Firuzenin yalnızca düz olarak değil damarlı türleri de var. Bu da olabilir. Bu balığa son derece iyi şans getirecektir, düşüncelerini berraklaştıracaktır ve nazardan onu koruyacaktır. Yani cepte de küçük natürel bir firuze taşımanın balık burcu açısından iyi şansa, kötü talihi defetmede çok pozitif rol oynayacağını düşünüyorum.